+48 22 115 93 82 officepoland@partner-tech.eu

Vensafe

Vensafe to rozwiązanie Select&Collect dla wyrobów tytoniowych i produktów premium podatnych na kradzieże. Minimalizuje straty, spełnia wszystkie wymagania nowej dyrektywy dotyczącej wyrobów tytoniowych i optymalizuje procesy inwentaryzacji.

Produkty premium są przechowywane w bezpiecznym urządzeniu wydającym Vensafe. Zapobiegając kradzieżom – wewnętrznym lub zewnętrznym – zwiększasz swoje obroty i zyski. Wyroby tytoniowe są przechowywane zgodnie z przepisami obowiązującymi w poszczególnych krajach, mogą być optymalnie zaprezentowane i sprzedane. Klient wybiera produkt w różnych miejscach w sklepie (na ekranie dotykowym, za pomocą kart produktów lub bezpośrednio przy tradycyjnej czy samoobsługowej kasie).

Ekran dotykowyŁatwy wybór produktów: Ekran dotykowy charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem użytkownika i ergonomiczną konstrukcją. Może być montowany na ścianach, na półkach lub na stojakach podłogowych.

Kompaktowy i czytelny:
Ekran dotykowy został zaprojektowany specjalnie dla nowoczesnego sklepu. Dostosowuje się do różnych układów sklepów i nadaje się do szerokiego wachlarza schematów ruchu klientów. Ma smukły kształt i zajmuje bardzo mało miejsca.

Możliwości sprzedaży impulsowej: Promocje, oferty specjalne i reklamy produktów mogą być wyświetlane na ekranie.

Wiele widoków: Produkty mogą być wyświetlane z wieloma zdjęciami i szczegółowymi opisami produktów.  

Oprogramowanie

Aplikacja kioskowa
Prosty interfejs użytkownika prowadzi kupującego przez cały proces zakupu.
Banery reklamowe wspierają zakupy impulsowe.

Menadżer Vensafe
Dane o produktach mogą być zarządzane centralnie na poziomie łańcucha lub kraju.
Wizualna tablica rozdzielcza do konfiguracji i zarządzania automatami wydającymi.
Proaktywne śledzenie zapasów z alertami o potrzebie uzupełniania.
Wyszukiwanie produktów poprzez skanowanie kodów kreskowych.

15.6” Ekran Rozdzielczość: 1366 x 768 Model B392 H256 T16 mm Stojak B400 H1106 T400 mm  21,5 Ekran Rozdzielczość: 1920×1080 Model B531 H339 T45,7 mm Stojak B531 H1189 T45,7 mm  Akcesoria opcjonalne: Półka do montażu ściennegoAutonomiczna drukarka kioskowaStandardowe mocowanie VESA  
                             Jednostka wydająca Opatentowana technologia oferuje możliwość zabezpieczenia produktów o różnych rozmiarach i kształtach w jednym urządzeniu wydającym, Pozawala to na sprzedaż różnych grup produktów przy jednoczesnym zapobieganiu kradzieży.
Jednostka wydająca Vensafe może pomieścić do 80 różnych produktów w jednym urządzeniu o pojemności 1600 artykułów.
Możliwe jest połącznie do 3 jednostek wdających. Pozwala to na uzyskanie do 240 różnych produktów i pojemności 4800 artykułów.
Jednostka wydająca może być również wyposażona w układ chłodzenia z temperaturą chłodzenia do 8°C.
Jednostka wydająca wyświetla aktualny poziom zapasów i wskazuje potrzebę uzupełnienia. Alerty o kończących się artykułach mogą być wysyłane do pracowników za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wewnętrzne straty są uniemożliwiane przez funkcje bezpieczeństwa i logowania w czasie dostępu do systemu.
Bezwzględna identyfikowalność wszystkich transakcji i powiadomień, gdyby produkt nie został wydany.
System rejestruje każdą transakcję i zdarzenie. Rejestruje on również, czy zapłacono za bilety produktowe i czy wystawiono towary.  

Wdrożenie

Partner Tech Poland świadczy usługi w zakresie doradztwa operacyjnego i integracji, aby zapewnić powodzenie wdrożenia. Umożliwia to i wspiera szybki zwrot z inwestycji oraz optymalizację operacji.

Wymiary
900 x 910 x 2230 mm (B x H x T)
Podstawa 0.81 m²
Waga
165 kg Jednostka centralna
150 kg Jednostka dodatkowa
170 kg Jednostka z chłodzeniem
Chłodzenie
Dostępne ok. 8°C
Wydajność chłodnicza: 390W,
automatyczne odszranianie
Poziom hałasu 48dB

Pojemność
Maksymalnie 80 produktów na jednostkę
Maksymalnie 1600 artykułów na jednostkę  
W połączeniu można zastosować do 3 jednostek wydających.
Dodatkowe miejsce: 2 szuflady z miejscem na maksymalnie 680 produktów

Wydajność
Pobór mocy: 160W bez chłodzenia, 390W z chłodzeniem
Napięcie: 100-240V,50/60Hz     
      
Interfejs na POS
LAN  

System operacyjny
Windows 7 i 10    
       
Aplikacja
Retail Suite Vensafe Manager  
Retail Suite

Dzięki pakietowi Retail Suite wszystkie rozwiązania w sklepie mogą być monitorowane i obsługiwane z jednego punktu – komputera, tabletu, telefonu komórkowego lub biura centralnego. Pakiet Retail Suite jest instalowany w centrum danych, a nie w każdym pojedynczym sklepie. Zamiast wysyłać wszystkie aktualizacje i powiadomienia do poszczególnych sklepów, są one wysyłane tylko raz do pakietu Retail Suite. Następnie system zarządza wszystkimi aktualizacjami z różnych rozwiązań w sklepach. Aktualizacje, korekty i powiadomienia są zatem znacznie łatwiejsze, szybsze i bardziej niezawodne. Korzystając z pakietu Retail Suite można szybciej i łatwiej rozwiązywać problemy.  

Retail Suite Vensafe Manager

Pakiet Retail Suite Vensafe Manager umożliwia bezproblemowe, codzienne zarządzanie wszystkimi działaniami rozwiązania Vensafe i oszczędza zasoby ludzkie. Procesy są usprawniane dzięki przeglądowi poziomów zapasów w czasie rzeczywistym. Poprzez ekran obsługi urządzeni lub przez komputer centralny, każdy kto ma do tego uprawnienie, ma łatwy dostęp do danych.