+48 22 115 93 82 officepoland@partner-tech.eu

Jedyna platforma uwierzytelniania jakiej potrzebujesz

Odpowiedni poziom zabezpieczeń w odpowiednim momencie…

 

swivel-logo-300x95

Wiedza to nasza potęga. Wiedza o tym, że możesz mieć dostęp do swoich danych kiedykolwiek, gdziekolwiek i w jakikolwiek zechcesz sposób. Wiedza o tym, że robiąc to jesteś wyjątkowo bezpieczny. Wiedza o tym, że zabezpieczenie może być kształtowane zależnie od Twoich potrzeb i oczekiwań. Wiedza o tym, że platforma jaką stosujesz korzysta z czołowych, opatentowanych na całym świecie rozwiązań do uwierzytelniania poprzez: sieć, głosowo i SMS. Wiedza o tym, że jest to rozwiązanie, które zdobyło zaufanie milionów użytkowników na świecie.

To jest potęga wiedzy!

Rozwiązanie Swivel, uznane przez wiodące firmy na świecie, jest sprawdzoną oraz elastyczną platformą uwierzytelniania pomagającą milionom użytkowników pracować bardziej wydajnie i efektywnie przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa IT.

Swivel nie tworzy jednego rozwiązania, które „pasuje dla każdego” zgodnie z definicją „One size fits all”. Dostarczamy rozwiązania do uwierzytelniania „szyte na miarę” Twojego biznesu, dopasowane do wymagań dotyczących bezpieczeństwa oraz budżetu. Bez względu na stosowane urządzenie, Swivel gwarantuje, że uzyskanie dostępu i komunikacja stają się w pełni bezpieczne i bezproblemowe.

Platforma Swivel

Sercem rozwiązania Swivel jest jeden spójny silnik uwierzytelniający, w którym są definiowane oraz utrzymywane wszystkie reguły użytkownika. Pozwala to na jednolitą politykę zarządzania kontami użytkowników.
Swivel dostarcza szeroki wachlarz narzędzi administracyjnych oraz operacyjnych, zapewniających, że wybrane procedury bezpieczeństwa są w rzeczywistości realizowane i przestrzegane. Swivel to platforma klasy enterprise oferująca w pełni skalowalne oraz elastyczne rozwiązania do autentykacji.
Platforma może być połączona z naszą opatentowaną technologią PINsafe, która czyni system jeszcze bardziej unikalnym i bezpiecznym. Nasz system może działać osobno lub razem z technologią PINsafe, w każdym wypadku zapewniając bezpieczeństwo niezależnie od poziomu skomplikowania wymaganych zabezpieczeń.
Oprócz możliwości natychmiastowego nadawania/odbierania dostępu (ang. provision/deprovision) użytkownikom (poprzez dodawanie lub usuwanie ich z grup Active Directory), Swivel daje dodatkowo realną możliwość obniżenia kosztów poprzez całkowite lub częściowe wyeliminowanie fizycznych urządzeń, tj. tokenów (zmniejszając koszty związane z obsługą przez administratorów).
W związku z powyższym całkowite koszty zastosowania rozwiązań Swivel jako platformy do autentykacji i uwierzytelniania pozwalają na radykalną redukcję kosztów – zarówno implementacji jak i bieżącego zarządzania.

Aplikacje

Kluczową cechą rozwiązań Swivel jest otwartość i elastyczność – potrafimy sprostać wszystkim wymaganiom związanym z uwierzytelnianiem. Dostarczamy jednolity i prosty dla użytkownika sposób uwierzytelniania dla aplikacji opartych o dostęp przez: VPN, Internet (aplikacje web’owe) oraz standardowe aplikacje sieciowe i lokalne. Zależnie od wymagań system może być dostarczony w postaci klasycznej aplikacji, fizycznego urządzenia (tzw. appliance) lub jako maszyna wirtualna.

VPN

VPN umożliwia bezpieczny, zdalny dostęp do usług i aplikacji. Ten rodzaju dostępu wymaga niezwykle silnego uwierzytelniania. VPNy można skonfigurować tak, aby wykorzystywały Swivel jako zewnętrzny serwer RADIUS do uwierzytelniania. Swivel może zwrotnie przekazać dodatkowe informacje jako odpowiedź RADIUS w celu precyzyjnej integracji z VPN.

Sieć

Platforma Swivel została stworzona , aby umożliwić beztokenowy lub oparty na tokenach dostęp do stron internetowych i aplikacji web’owych na różnym poziomie. Pozwala na bezpieczną komunikację na linii przedsiębiorstwo-przedsiębiorstwo (np. poprzez Outlook Web Access lub Extranet) oraz przedsiębiorstwo-klient lub partner (np. poprzez dedykowany klientom portal lub stronę e-commerce).

dotnet j2ee owa (1) sharepoint wordpress

Chmura

Jako że cloud computing rozwija się i rewolucjonizuje biznes, potrzeba wzięcia pod uwagę bezpieczeństwa otoczenia aplikacji w chmurze stała się krytyczna. Dostarczamy wielu opcji dla cloud computing łącznie z gotowymi interfejsami do integracji, m.in. z Office 365, Salesforce.com czy Google Docs, zapewniając pełne bezpieczeństwo dostępu do usług w chmurze.

Pulpit

Zdalni użytkownicy mają zapewniony szybki dostęp do usług i aplikacji przy jednoczesnym silnym uwierzytelnianiu. Swivel może być implementowany również w środowisku lokalnym zapewniając silne uwierzytelnianie niezależnie od tego, gdzie przydzielany jest dostęp, czy lokalnie, czy zdalnie.

vmware windows xenapp

Urządzenia

Mówiąc o „urządzeniach” mamy na myśli opcjonalne interfejsy dostępne dla użytkownika do procesu uwierzytelniania. Swivel współpracuje zarówno z urządzeniami i aplikacjami mobilnymi, tabletami, telefonami oraz z każdym sprzętem korzystającym z przeglądarki internetowej. Dla mniej wymagających użytkowników możliwa jest również autentykacja przy wykorzystaniu klasycznego SMS. Wspieramy również tokeny OATH wykorzystywane, gdy nie ma możliwości użycia urządzenia mobilnego jako drugiego poziomu uwierzytelniania. Możliwości wykorzystania rozwiązań Swivel są stale dostosowywane do zmieniających się oczekiwań użytkowników oraz pojawiających się na rynku nowych urządzeń tak, aby proces autentykacji był łatwy, efektywny i przede wszystkim bezpieczny

SMS

Dla użytkowników nie posiadających smartfonów dostępna jest opcja uwierzytelniania za pośrednictwem klasycznego SMS. Opcja zastosowania technologii PINsafe czyni SMS niezwykle bezpiecznym a jednocześnie elastycznym narzędziem do autentykacji. Ciągi cyfr mogą być wysłane na różne sposoby korzystając z dowolnego, dostępnego na danym rynku operatora telekomunikacyjnego

Aplikacje mobilne

Będąc liderem, jesteśmy zobowiązani zapewniać działanie naszego systemu na najnowszych urządzeniach. Równie ważne jest to, że nasi Klienci mogą bez obaw korzystać ze swoich zunifikowanych sieci zdalnie i bezpiecznie. Opracowaliśmy mobilną aplikację, która umożliwia bezpieczne dostarczenie kodów na urządzenia mobilne.

Telefony

Swivel może uwierzytelniać także poprzez kanał głosowy. Działa to podobnie jak standardowy OTC. Istnieją dwie możliwości – w pierwszej pytanie (ang. challenge) dostarczane jest na telefon użytkownika a odpowiedź (ang. response) użytkownik wpisuje na stronie internetowej w odpowiednim miejscu – w drugiej pytanie (ang. challenge) pojawia się na ekranie serwisu internetowego a odpowiedź (ang. response) użytkownik podaje przez telefon.

Przeglądarka

Od początku działalności Swivel jest innowatorem beztokenowego rozwiązania do uwierzytelniania opartego na obrazach w przeglądarkach internetowych – zostało to opracowane, aby chronić dostępy do stron internetowych, OWA oraz SSL VPN. Posiadamy trzy rozwiązania pozwalające uruchomić dwupoziomowe uwierzytelnianie i płynnie je zintegrować ze stronami logowania w internecie oraz VPN.

Opatentowana technologia PINsafe

Kluczową oraz unikalną funkcjonalność naszej platformy stanowi opatentowana technologia PINsafe. PINsafe łączy zarejestrowany PIN wraz z ciągiem 10 losowo wybranych cyfr wysyłanych do użytkownika przez SMS na aplikację mobilną, telefon lub przez internet zarówno na żądanie jak i z wyprzedzeniem. Następnie z wykorzystaniem swojego osobistego PIN, z podanych cyfr użytkownik tworzy swój unikalny jednorazowy kod dostępu (One Time Code) wprowadzając go do systemu podczas procesu uwierzytelniania. Siła PINsafe polega na tym, że użytkownicy każdorazowo wprowadzają inny kod i nigdy nie ujawniają swojego kodu PIN.

Token

Jako dostawca rozwiązań do uwierzytelniania, który od początku opierał się na technologii pozbawionej tokenów, nie możemy jednak całkowicie pominąć faktu, że dla niektórych organizacji tokeny są ważnym elementem, stąd wspieramy również tokeny OATH. Staramy się jednak dbać o koszty naszych Klientów i jeśli Twoja organizacja posiada już tokeny OATH możemy dokonać ich migracji do platformy Swivel.

Silne czy dwupoziomowe ? Twój wybór.

Naszym celem jest uzyskanie właściwej równowagi między poziomem bezpieczeństwa, kosztów oraz użyteczności. Nie wszystkie sytuacje mają ten sam stopień ryzyka lub zagrożenia dla bezpieczeństwa danych krytycznych. Z tego powodu oferujemy szeroki wachlarz opcji interfejsu użytkownika, w celu odzwierciedlenia potencjalnego ryzyka, praw dostępu poszczególnych użytkowników i obowiązku przestrzegania przepisów

Bezpieczna inwestycja z silnym ROI.

Z bezpiecznym zdalnym dostępem do systemów korporacyjnych pracownicy mogą pracować z każdego miejsca i w każdej chwili. Ten wzrost wydajności generuje prawdziwy zwrot z inwestycji. Nasze podejście wykorzystuje istniejącą infrastrukturę IT oraz telefony komórkowe tak, że koszty ograniczają się tylko do opłat licencyjnych oraz ewentualnych kosztów telekomunikacyjnych. W związku z tym nasz system jest łatwo skalowalny i może obsługiwać 100.000 użytkowników bez konieczności zakupu specjalnego sprzętu lub oprogramowania klienckiego.

Swivel - miliony użytkowników na świecie.

Założony w 2000 roku, będący członkiem światowej Marr Group, Swivel jest wypróbowaną, przetestowaną i najbardziej zaufaną platformą uwierzytelniania na świecie. Mamy dowody na to, że nasze rozwiązanie wykorzystywane jest każdego dnia przez miliony użytkowników oraz przez największe i najważniejsze światowe marki. Swivel wykorzystywany jest we wszystkich branżach w sektorze prywatnym jak również powszechnie w sektorze publicznym na całym świecie. Wdrożenia występują zarówno dla 10 użytkowników jak i dla 100.000 i więcej.

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy SWIVEL

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji zadzwoń do nas lub napisz. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i wspólnie znajdziemy rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie.

Zadowoleni klienci Swivel.


Zobacz co mówią klienci o rozwiązaniach Swivel .

„Wiemy, że wszystkie nasze poufne dane są odpowiednio zabezpieczone przez DriveLock, co zapewnia nam całkowity spokój ducha. Poświęciliśmy czas na zbadanie rynku i jesteśmy przekonani, że znaleźliśmy najlepsze rozwiązanie.”

„Jesteśmy globalną firmą, dlatego oprogramowanie musi radzić sobie z szerokim zakresem zadań konfiguracyjnych. Wrażenie zrobiła na nas prostota obsługi oprogramowania DriveLock. To było jedyne rozwiązanie, które nam zapewniło wymaganą elastyczność.”

Jesteśmy w pełni zadowoleni. Powiem więcej: wyniki były dla nas bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Nie ma wątpliwości, że implementacja oprogramowania DriveLock była właściwą decyzją.

Kontakt

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

14 + 10 =

 

Partner Tech Poland Sp. z o. o.

(dawniej: LynX IT Sp. z o.o.)

ul. Sarmacka 9 / 83, 02-972 Warszawa
Tel. +48 22 115 93 82   Fax +48 22 114 51 28
e-mail biuro: biuro@lynxit.pl
Pracujemy:  Pon-Pt  8:00-16:00

Dane rejestrowe:
KRS 0000363754
NIP: 956-227-80-24
REGON: 340798598