Electronic Shelf Labels

It's not a question IF, it's a question WHEN ?...
See benefits

Elastyczność

Zmieniasz ceny i ustawiasz promocje cenowe, wtedy gdy, tego chcesz lub potrzebujesz.

Oszczędność

Mniej pracy dla Twojego zespołu, mniej pomyłek, mniej zużytych materiałów.

Szybkość

Jednym kliknięciem ! Całkowicie automatycznie, w kilka chwil, wszystkie ceny zostają zmienione!

Integracja

Możliwość szybkiej i pełnej integracji z systemem ERP sklepu.

Reakcja

Reakcja na działania konkurencji już nie musi trwać zbyt długo !

Zadowolenie

Brak rozbieżności w cenach oraz postrzeganie sklepu jako lidera innowacyjności.

Integracja

Natychmiastowa zmiana ceny w sklepie

Szybko i niezawodnie aktualizuj ceny w sklepach. Z najszybszym i najbardziej niezawodnym  rozwiązaniem, jakim są Elektroniczne etykiety, można mieć pewność, że Twoje produkty sprzedają się w odpowiedniej cenie. Bez opóźnień..

Wyeliminuj ryzyko błędów cenowych

Wyeliminowanie błędów cenowych. Etykiety cenowe w sklepach zintegrowane są z  bazą danych typu back-end. Dzięki elektronicznym etykietom będziesz miał 100% pewności, że ceny na półce pasują do bazy danych w systemie sprzedaży …

Popraw lojalność klienta

Dzieki prawidłowym cenom, klienci będą robić zakupy w sklepie z ufnością, wiedząc, że prawdopodobieństwo błędnych cen i wyjaśniania przy kasie jest znacznie zmniejszone. Twoi pracownicy mogą poświęcić więcej czasu, aby pomagać i doradzać klientom.

Mniejsze straty

Brak strat w sprzedaży błędnie oznaczonych towarów. System pilnuje aby, każdy produkt miał swoją cenę – prawidłową – na półce.

Oszczędność, zadowolenie

Lepsza obsługa klienta

Zamiast spędzać czas na sprawdzaniu i aktualizowaniu etykiet papierowych, pracownicy mogą swobodnie pomóc w zapytaniach klientów, uzupełniać zapasy i zarządzać promocjami wewnętrznymi.

Szybsza obsługa kasowa

Usuń niepewności. Twoje ceny na półkach są takie same jak w punkcie kasowym, więc nie ma rozbieżności w cenach i opóźnień podczas sprawdzania cen przy kasie. Mniej skarg i więcej zadowolonych klientów.

Mniejsze koszty operacyjne

Obniż koszty stałe. Nie trzeba wydawać na papier i materiały eksploatacyjne do drukarek oraz możesz lepiej zarządzać czasem swoich pracowników kierując ich do bardziej produktywnych zadań.

Sprawne zarządzanie informacją

Elektroniczne etykiety umożliwiają wyświetlanie informacji handlowym, takich jak cena, informacja o produkcie i poziom zapasów. Nie ma potrzeby, aby tracić czas na wyszukiwanie potrzebnych w danej chwili informacji.

Aktualizuj ceny  do pojedynczego wyświetlacza poprzez  dowolny zakres lub dla całej hali. Najszybszy i niezawodny system na rynku, w zależności od wybranego rozwiązania może obsłużyć nawet do 90 000 aktualizacji na godzinę.

Elastyczność, reakcja, szybkość

Szybka reakcja cenowa

Zmieniaj ceny szybko i niezawodnie. Uaktualnij ceny i inne informacje dla produktów na półce, bez  czekania na wydruk lub osoby, które będą dostępne.

Łatwe zarządzanie kampaniami

Wdrażaj kampanie promocyjne szybko, łatwo i przyjemnie. Dokładnie tak jak zaplanowaliście. Nigdy więcej zgadywania, kiedy ceny zostały zmienione, czy są dopasowane do przekazu na ulotkach i innych mediach.

Dynamiczne zarządzanie

Natychmiastowa kontrola nad cenami. Jeśli zaplanowałeś promocję godzinową dla swoich lojalnych klientów, dzięki elektronicznym etykietą cenowym masz całkowitą kontrolę na swoimi akcjami – możesz wdrażać ich dowolną ilość, bo nie ogranicza Cię czas i koszty , jak w przypadku tradycyjnych etykiet papierowych.

Zestawy, rabaty lojalnościowe, ograniczona czasowo oferta … istnieje wiele opcji strategi cenowych, które pomogą przyciągnąć uwagę klientów i zwiększyć sprzedaż. Etykiety elektroniczne sprawiają, że łatwiej jest dynamiczne zarządzać strategiami cenowymi.

Dopasuj ceny

Dopasuj swoje ceny do działań swoich klientów. Podnieś cenę jeżeli stan się wyczerpuje, lub obniż jeśli sprzedaż w danym momencie nie jest zadowalająca.

Contact

Questions ? We provide answers !

10 + 3 =

LynX_Logo_Orange_300x100 bobocat

LynX IT Sp. z o. o.
Sarmacka St. 9 / 83, 02-972 Warsaw, Poland
Phone +48 22 115 93 82   Fax +48 22 114 51 28
Office e-mail : biuro@lynxit.pl
opening hrs:  Mon-Fri  9:00-17:00

Register data:
KRS 0000363754
NIP: 956-227-80-24
REGON: 340798598