+48 22 115 93 82 officepoland@partner-tech.eu

Wracamy, wracamy! Trochę trwało tworzenie nowej strony a nasz zespół w tym czasie nie próżnował. Handlowcy i technicy odbyli cykl szkoleń dotyczących systemów zarządzania działalnością firmy –Comarch  ERP Optima i Comarch ERP XT. -wcześniej znany jako ifaktury24. Egzaminy zdane, jesteśmy autoryzowanym Partnerem ERP Optima.

10256_banner_700x330

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w modelu usługowym, dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet.  Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie online firmą poprzez przeglądarkę internetową.

Comarch ERP XT. To nowoczesny program zarządzania mikrofirmą. To niezawodne rozwiązanie księgowe pozwala na zadbanie o bezpieczeństwo danych. Analiza Business Intelligence dostarcza szczegółowych raportów pozwalających kontrolować na bieżąco stan firmy i błyskawicznie reagować na zmiany.

Do ww. systemów  firma Comarch oferuje  w pełni zintegrowane narzędzia,  które pozwalają na stworzenie optymalnego rozwiązania dla Klienta.  Aby poznać więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu – http://lynxit.pl/kontakt/