+48 22 115 93 82 officepoland@partner-tech.eu

Jak działają kasy samoobsługowe

Technologia samoobsługowa Partner Tech oferuje wiele korzyści dla firm. Nowy system redukuje dużą liczbę osób przy kasach, co skutkuje znacznie krótszym czasem oczekiwania klientów w godzinach szczytu. Szybszy proces płatności prowadzi do zwiększenia zadowolenia klientów. Zmniejszają się również koszty osobowe, ponieważ jeden pracownik może nadzorować jednocześnie kilka kas samoobsługowych. Często tylko jeden pracownik jest potrzebny do nadzorowania od pięciu do ośmiu kas jednocześnie i w razie potrzeby może zaoferować klientom wsparcie. Głównym zadaniem przydzielonego pracownika jest sprawdzanie, czy klienci rzeczywiście skanują każdy produkt i upewnienie się, że zakup jest obsługiwany prawidłowo. Dodatkowo kasy mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy. Co więcej, ten sprawdzony system oferuje maksymalne bezpieczeństwo i ochronę przed oszustwami. Udowodniono, że zastosowanie kas samoobsługowych pozwala na ograniczenie problemów i incydentów podczas procesu płatności.

Zobacz więcejBlog o kasach samoobsługowych

Najważniejsze informacje

Aby uniknąć długiego czasu oczekiwania w kolejce, Partner Tech oferuje nowe rozwiązanie: kasy samoobsługowe. Oprócz powszechnie stosowanych kas, ustawiane są również urządzenia, przy których klienci mogą sami skanować i płacić za swoje zakupy. Kasy samoobsługowe składają się z dużego ekranu, skanera i urządzenia do płatności kartą. Klient skanuje produkty i widzi bezpośrednio na ekranie, które pozycje zostały zeskanowane i ile kosztują. Po zeskanowaniu wszystkich pozycji klient może zapłacić za zakup kartą kredytową lub debetową oraz włożyć kupony lub vouchery do przewidzianego do tego celu gniazda. Zakup jest teraz zakończony. Kasy z jednej strony posiadają półkę na koszyk lub zakupy a z drugiej półkę do odkładania zeskanowanych produktów, wyposażoną w czujnik wagi. Kasy te są nie tylko praktyczne i łatwe w obsłudze, ale także mają nowoczesny wygląd  i sprawiają, że zakupy są futurystycznym przeżyciem.

Kasa samoobsługowa ACE

Wymiary:
Rozwiązania 1-bag , wys. x szer. x gł. w cm: 139 x 125 x 67
Rozwiązanie 2-bag,  wys. x szer. x gł. w cm: 139 x 165 x 67

Rozwiązanie konfigurowane:
1 duży obszar pakowania
2 duże obszary pakowania

Dostosowywane kolory
Waga bezpieczeństwa:
Maksymalne obciążenie: 60 kg
Dokładność: 2 gramy

Opcje płatności:
Smartcards
Karty z paskiem magnetycznym
NFC, Opcje płatności mobilnych
Weryfikacja za pomocą PIN-padu (integracja różnych dostawców)
Vouchery / Bony /Pokwitowania odbioru z kodem kreskowym
Integracja z systemami lojalnościowymi

 

N

Zalety kas samoobsługowych Partner Tech

Technologia samoobsługowa Partner Tech oferuje wiele korzyści dla firm.

  • Nowy system redukuje dużą liczbę osób przy kasach, co skutkuje znacznie krótszym czasem oczekiwania klientów w godzinach szczytu.
  • Szybszy proces płatności prowadzi do zwiększenia zadowolenia klientów. Zmniejszają się również koszty osobowe, ponieważ jeden pracownik może nadzorować jednocześnie kilka kas samoobsługowych.
  • Często tylko jeden pracownik jest potrzebny do nadzorowania od pięciu do ośmiu kas jednocześnie i w razie potrzeby może zaoferować klientom wsparcie.
  • Głównym zadaniem przydzielonego pracownika jest sprawdzanie, czy klienci rzeczywiście skanują każdy produkt i upewnienie się, że zakup jest obsługiwany prawidłowo.
  • Dodatkowo kasy mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy.
  • Co więcej, ten sprawdzony system oferuje maksymalne bezpieczeństwo i ochronę przed oszustwami.
  • Udowodniono, że zastosowanie kas samoobsługowych pozwala na ograniczenie problemów i incydentów podczas procesu płatności.